Fellne 17 VW/AUDI

Shitet nga: liridon 19 Mar 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ses fellnet 17 me 5 vrima dim,225/45/r17 M+S Dimer / Wer nuk dridhin jan teper te bukura weq me do gervishje te vogla te cilat leht evitohen per ma shum um kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim