Fellne 17 Zol 225. 45. per PASAT GOLF AUDI

Shitet nga: Fellne 02 Pri 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 Zoll me guma per PASAT Golf Audi etj. Jan shum pak te perdorta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim