Fellne 17 bandasha 15 dhe goma te reja 185 65 15

Shitet nga: ferrari 15 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 per pezho , citroen , ford , audi . fellnet jan ne gjendje shum te mire, jan me 4 vrima

shes bandasha 15 me kater vrima per pezho citroen ford audi etj.

shes goma te veres vetem 8 muaj qe i kam ble te reja dimenzioni 185 65 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim