Fellne 17 col

Shitet nga: Fellne 02 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te Mira per ma shum info mundeni me ardh mi pa ne qdo koh qmimi I diskutueshem. 045596669
Fellnet bojn per golf 5,6,7 dhe tauran.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim