Fellne 17 coll per Polo cros,Golf 4

Shitet nga: Fatlum 04 Nën 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17 coll per Polo cros , Golf 4
Viber:+38643551500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim