Fellne 17 coll per golf 4

Shitet nga: lutfi 10 Krr 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4fellne 17 per golf 4 boj ndrrim me kasetofon per golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim