Fellne 17 coll per golf audi

Shitet nga: shkelqim 19 Dhj 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR   380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 coll me goma dimrit fellnet jon ne golf 4 po bojn edhe per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim