Fellne 17 coll

Shitet nga: Elion 13 Shk 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te ardhura nga zvicrra 17 coll me 5 shrafa me goma
Te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim