Fellne 17 golf gti 6

Shitet nga: ismail 19 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 per golf 5-6-7 gti jan shum te rujtne dhe gomat jan pak te perdorura Gjithashtu i kam edhe nji komolet 18 shum te rujtne me goma thujse te reja per qmim jav bej naj ofert me kontaktoni ismajlin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim