Fellne 17 inch Peugeot me goma te reja

Shitet nga: Ardian 15 Qer 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten.

Fellne per Peugeot me 4 vrima 17inch
Goma te reja 205/50/17 vetem 4 muaj jane vozitur
Gjithashtu posedoj edhe bulonat me kapak te kromit plus siguresat kunder vjedhjes .Tag:
guma, goma , fellne , fellga , peugeot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim