Fellne 17 me 8vrima

Shitet nga: leutrim 09 Pri 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 me 8 vrima qe bejn per qdo makin qe ka 4 vrima fellnet nuk dridhin dhe gomat i kan te reja siq shihet ne foto , bej ndrim me skuter ose telefon dhe me fellne me te lira ne qmim

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim