Fellne 17 me goma 225/50/17

Shitet nga: Fellne 17 13 Mar 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 17 per VW Golf 4,Bora.Fellnet jon shum te rujte ashtu edhe gomat siq shihen ne foto,i shes edhe ndamas,gomat jon 225/50/17
Tel:+38649556005 edhe viber
045585500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim