Fellne 17 me goma vere

Shitet nga: perparim 04 Mar 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 me goma vere gomat jan te mira shum jan
215/45/17 mrapa
205/45/17 perpara
fellnet jan origjinale italiane dhe garantoj per to qe i kom ble vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim