Fellne 17 me goma vere

Shitet nga: perparim 01 Pri 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 me goma vere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim