Fellne 17 me goma vere

Shitet nga: perparim 04 Pri 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 me goma te mira vere
gomat jan 215-45-17
plus dy goma tjera prodhim 2010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim