Fellne 17 me goma

Shitet nga: Trimi 09 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet bojn per golf 5 audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim