Fellne 17 me goma

Shitet nga: Bashkim 06 Shk 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim