Fellne 17 me guma te veres

Shitet nga: sabri 21 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17 me gume te veres per golf 5 audi a4 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim