Fellne 17 me kater vrima

Shitet nga: weri 04 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 ylli shum te rujtna per peugeot citroen ford focus audi etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim