Fellne 17 për bmw

Shitet nga: Labi 08 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 për bmw me guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim