Fellne 17 per Seat

Shitet nga: fellne 06 Sht 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 per Seat shum te ruajtura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim