Fellne 17 per bmw 300e

Shitet nga: Aziz 09 Pri 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj fellnet e bmw me fellne per golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim