Fellne 17 per bmw boj ndrrim me fellne per audi

Shitet nga: Kola 02 Mar 02:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 17 inc
Original t'bmw m3 me vula
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim