Fellne 17 per bmw

Shitet nga: Kola 09 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
17 original 'm3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim