Fellne 17-she

Shitet nga: berati 13 Shk 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne 17she me gjith goma per pasat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim