Fellne 17

Shitet nga: a 16 Shk 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 Per Golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim