Fellne 17

Shitet nga: bujar 08 Shk 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17 per golf 5 passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim