Fellne 17

Shitet nga: xxxx 19 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma të veres nr 17/ 225-45 ne gjendje shum te mira pa grritha dhe me goma po thuajse te reja, per fellne ju garantoj qe nuk dridhin jan te balansuara kan ardh nga austria ne ver 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim