Fellne 17

Shitet nga: perparim 04 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 me goma vere fellnet jan me 4 shrafa
gomat e para jan 205/45/17
gomat e mrama jan 215/45/17
fellnet jan origjinale italiane me alumin te but edhe nese dredhohen munen
me u drejtu po nuk kersasun garantoj per to qe i kom ble vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim