Fellne 17

Shitet nga: ceti 06 Mar 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes,ose ndrroj fellne 17-tqe te BMW-se,me te mercedesit 16-tqe te interesuarit le t'me kontaktojn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim