Fellne 17

Shitet nga: bujari 01 Pri 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 me guma i bojn passatit golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim