Fellne 17

Shitet nga: Fatmir 11 Pri 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17she shum te rujtne,fellnet jon me 5 shtrafa.Pershtaten per Golf 5 dhe Bora, edhe gumat jon shum pak te perdorura gati te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim