Fellne 17

Shitet nga: bujar 12 Pri 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per golf 5 passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim