Fellne 17

Shitet nga: Avgustin 20 Dhj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te veres jan shum te mira fellnet jan 17-she bej ndrrim me 1 par Fellne 16 me goma tjera me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim