Fellne 17

Shitet nga: besnik 19 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 jan n gjendje perfekte jon te ardhura nga gjermania jon me 10 vrima i bajn te gjitha automjeteve qe ekan rroten me 5 shrafa gomat nuk jon shum t mira ama bajn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim