Fellne 17

Shitet nga: visar 14 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne shum te rujtne me goma te veres 17 qe me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim