Fellne 17

Shitet nga: arber 27 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 225/45/17 per golf 5 , 6 , passat etj . gumat jane 2015 thujse jan te reja .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim