Fellne 17

Shitet nga: leutrim 03 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17-she fellne jan me 8 vrima , bejn per te gjotha llojet e veturav qe kan 4 vrima gomat i kan te reja siq shihen edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim