Fellne 17

Shitet nga: Ardi 03 Maj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 per audi,golf, passat,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim