Fellne 17col

Shitet nga: bes 18 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17coll shum e mira 4 sharafa ne golf 3 jan kan te ngjitur bej edhe per opell e disa kerre tjera
qmimi i pa diskutushem per me teper info na kontaktoni

ndrrimi i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim