Fellne 17col

Shitet nga: Bes 08 Pri 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17she 4 sharafa 17 col ne gjendje shum te mir

4 gomat ja kam ndrru i ka te veres fellnet jan ne foto

fellnet jan te ngjitura ne golf per me shumm na kontaktonin ne te..

ndrrimi i mundshem me telefon ose diqka qe na konvenon....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim