Fellne 17col

Shitet nga: fellne 05 Mar 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17coll me 4 sharafa shum te mira me goam te mir tani ja kom

ngjit te veres ndrrimi i mundshem me telefon me fellne 15she ose qe me konvenon

per me shum na kontaktoni ne tel....fellnet jan ne golf 3 bojn per vektra golf 2 etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim