Fellne 17coll GTS per Opel Zafirq Astra Vectra

Shitet nga: Besart 09 Maj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma
Jane per opel Zafira astra vectra etj
Model GTS
Numer 17
Shumete mira
Te posaardhur nga gjermania

KONTAKT : 044 241 209 ose 049 80 60 59
Mund te kontaktoni edhe ne Viber 0038649806059Bk

Gjendemi ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim