Fellne 17coll golf 4, audi a3, bora etj

Shitet nga: Nexhat 02 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon me goma te veres shum te rujtne 215/45/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim