Fellne 17she

Shitet nga: Robert 06 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
245/45 R17 goma te dimrit M+S , dy dimensione
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim