Fellne 18

Shitet nga: Musa 10 Mar 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18/225/45 bajn per Golf 4,5,6,7,sharan.Mercedes.Tauran.audi a3,a4,a5,a6,a7,a8 etj jan shum tmira veqese njana nuk e ka ni kapak ma kan vjedhur ne parking jan te ballancuara gomat I kan siq shihenne foto pothuakse te reja. Bojm ndrrim edhe me ndonje Iphone 5,samsung S4,motor honda,yamaha,gilera permbi 200cc ..
mundeni me kuntaktu edhe ne viber : +38649128796
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim