Fellne 18

Shitet nga: Blerim 09 Sht 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te aluminit te ruajtura mir nuk jon te demtume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim