Fellne 18

Shitet nga: Albann 05 Nën 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne porche boj edhe vw taureg jon 285/50/18 bojm ndrrim me tel ose fellne te mercedesi edhe bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim