Fellne 18 AUDI ORIGINAL U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: Djuk 20 Jan 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 per AUDI 18" me 245/40/18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim