Fellne 18 BMW

Shitet nga: Ardian 07 Qer 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 18-she per bmw origjinale me 4 goma te reja te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim